Kontakt

Tel. +372 324 4344 info@aqvaspordikeskus.ee

Broneerimine

Tahad parimat kogemust? Loe läbi broneerimisreeglid ja pea neist lugu!

1. Rühmatreeningutesse saavad registreerida Aqva spordikeskuse kliendid lehel aqva.moby.ee. Registreerimise aluseks on kehtiva kasutajatunnuse ja parooli olemasolu. Rühmatreeningutesse saab registreeruda ka Aqva spordikeskuse administraatori juures, telefonil +372 324 4344 või e-posti aadressil info@aqvaspordikeskus.ee.

2. Ühes päevas on kliendil võimalik broneerida koht maksimaalselt kahes treeningus. Vabade kohtade olemasolul saab osa võtta ka rohkematest treeningutest.

3. Juhul, kui te ei saa broneeritud treeningus osaleda, tuleb treening tühistada vähemalt 2 tundi enne treeningu algust internetis, telefoni teel või e-maili teel.

4. Kui 2 tundi enne treeningu algust ei ole treeningusse registreerunud vähemalt 4 inimest, siis treening jääb ära.

5. Kui treening jääb tühistamata s.t, et broneerimisreegleid on rikutud 14 päeva jooksul 3 korda, siis blokeeritakse broneerimisõigus 14-ks päevaks ja tühistatakse kõik tulevikus olevad broneeringud.

6. Ootelistis oleva broneeringu tühistamata jätmist ei arvestata juhul, kui broneering jääb ootelisti ka treeningu alguseks.

7. Ootelistis oleva broneeringu tühistamata jätmist juhul, kui see on liikunud kinnitatud broneeringute listi, vaadatakse broneerimisreeglite rikkumisena, kui broneeritud treeningut ei tühistata 2 tundi enne treeningu algust.