Kontakt

Tel. +372 324 4344 info@aqvaspordikeskus.ee

UUDISED

Me teeme seda taas!

Liitu selle kevade kuumima projektiga ning aja end elu parimasse vormi. Muuda 7 nädalaga Aqva Spordikeskuse treenerite abil oma vormi ja võida auhindu. Suurimat muutujat premeerib Sportland ning kõikide väljakutse lõpetajate vahel läheb loosi majutus Aqva Spas ning lisaks on hulganisti vaheloosimisi.

Võitmise retsept on lihtne.
1. Võta AQVA Spordikeskusest vormimuutuja pass (passe saab alates 09.04.2018).
2. Palu treenerilt abi, kes mõõdab ja kaalub sind.
3. Käi 7 nädala jooksul läbi 21 erinevat trenni AQVA Spordikeskuses, pluss 7 trenni omal valikul (ajavahemikus 16.04-30.05).
4. Pärast väljakutse lõppu lase treeneril ennast uuesti mõõta.

Suurimat muutujat premeerib Sportland vägevate treeningjalatsitega enda valikul, kuid vägevaid auhindu võivad võita ka kõik teised väljakutse läbijad.

Trennid, mis on kohustuslik läbida 7 nädala jooksul
Käed, kõht, tuharad
BODYPUMP
BODYCOMBAT
Jõusaali Ringtreening
HIIT 45
HIIT + kõht
Booty+ABS
ABS Express
ATTACK your BODY
Power Vinyasa yoga
Yin yoga
Hatha Yoga
Hardcore jooga
ZUMBA
BODYJAM
My Fitness esitleb: My Beat
BODYCOMBAT 45 min+ BODYPUMP 45
BODYBALANCE
Toning
Pilates
STEP fatburn
+7 trenni omal valikul

Ühes nädalas läheb passi kirja kuni 4 trenni. See on vajalik selleks, et koormust ühtlasemalt jaotada ja treeningutest mõnu tunda. Iga inimese tervis on tema kõige väärtuslikum vara ning seda tuleb alati hoida. 

*******************************************************************************************************************************************

Mis sa pärast trenni teed? Lähed koju teleka ette valgujooki luristama? Ära ole narr! Nii soodsa hinnaga tuleb AQVA veekeskuses veel üks mõnus hetk keha ja vaimu harimiseks võtta! Soodustus kehtib ka kuukaardi omanikele ja lepingulistele liikmetele.