Kontakt

Tel. +372 324 4344 info@aqvaspordikeskus.ee

TREENERID

Kersti Naarits
Kersti NaaritsKersti sündis, dressid seljas-tossud jalas. Ühes nendega murdis ta lõpuks maha ka Tallinna ülikooli kehakultuuriteaduskonna ukse ja nõudis välja magistrikraadi. Sai ka! Õpetab nüüd isegi koolis ja lasteaias lastele liikumist armastama. Kuid Kersti enda õpingud jätkuvad siiani, mistõttu kõiki litsentse ja koolitusi ei jõua ettegi loetleda. Sport on Kersti elu ja tema juba teab, et... sport teeb ilusaks!
Kerstil on EOK III tase aeroobikas ja rühmatreeningutes.Omab ka BodyPumPi instruktori litsentsi. 

Mirjam Pooland
Mirjam PoolandPole tantsustiili, mida Mirjami jalad ei tunneks, pole muusikat, mis Mirjamit platsile lendlema ei kisuks. Tants on saatnud teda terve elu ja tõmbas lõpuks siduma ka õpinguid sellega. Mirjam pärandab oma teadmisi edasi Rakvere kolledžis liikumisdidaktika õppejõuna ja rühmatreeningusaalis väga kihvtides tantsulistes trennides.
Mirjamil on EOK III tase aeroobikas ja rühmatreeningutes.

Kätlin Kärdi
Kätlin KärdiKätlini toonuses figuur reedab kohe, et tegemist on spordile andunud naisega. Tantsijahingega Kätlin trimmib bikini fitnessi vormi jõusaalis ja püüdleb selles kohti suisa maailma tasemel. Taas üks Tallinna ülikooli kehakultuuri kasvandik, kes panustab vaimu ja jõudu õpetajana koolis, kuid armastatud treenerina ka rühmatreeningusaalis. Kulturismi-, fitnessi - ja jõusaali treener EKR 4.

Pamela Maran
Pamela MaranPamela andis joogale sõrme juba lapsepõlves ning jäi seda vahelduva eduga ülejäänud aastateks harrastama. 2013. aastast sai joogast tema igapäevane ärataja ning 2016. aastal läbitud Yogafunc instruktori koolitus oli loogiline jätk suurele joogaarmastusele. Kui ta pole end just kringliks väänanud, siis võib ta puu all niisama luuletada.

Ivi Lõomets
Ivi LõometsIvit vaadates võib lasta end petta, et tegu on suure jõusaalisõbraga. Tegelikult on naine pühendunud joogi, kelle selja taga ka aeroobikatreenerikogemus. 2010. aastal leidis ta enda jaoks jooga ning on õppinud mitmetel koolitustel juhendama vinyasa flow, power vinyasa, yin venituse ja shindo tunde. Ivi jumaldab joogat ja seda õhkab igas tema mõnusas trennis.

Mirje Vilt
Mirje ViltMirje on väga rõõmus ja energiline naisterahvas, kes töötab lasteaias liikumisõpetajana, ta on ka Tallinna ülikooli kehakultuuriteaduskonna magister. Kui Mirje parasjagu treeningute ega tundide andmisega ei tegele, armastab ta joosta. Kompassi ja kaardi käsitsemise oskus on hea ja metsas tunneb ennast koduselt ning orienteerumine pakub suurt elevust. Rühmatreeninguid annab nii tantsulisi kui ka keha voolivaid. Liikumine on elu alus ja Mirje jaoks puhas rõõm. Omab bodyART ja Zumba treeneri litsentsi

Merle Laud
Merle Laud
Merle on lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala, läbinud EOK aeroobikatreeneri kutsekvalifikatsiooni, võitnud Aeroobikakuninganna 2007 tiitli, omab BodyJam treeneri litsentsi, läbinud lugematul hulgal aeroobika- ja ideepäevi ning juhendanud erinevaid trenne suurtel treeningpäevadel. Kaasa löönud paljudes erinevates põnevates projektides: iga-aastane Ööjooksu soojendusvõimlemine on alati Merle hõigete saatel toimunud.BodyJamis põrkuvad kuumimad tantsusammud hip-hopist tip-topini Merle tšillise temperamendiga.
Lisaks BodyJamile annab Merle Aqva Spordikeskuses ka NTC treeninguid.