JÕUSAAL

Aqva Spordikeskuses asub Virumaa suurim ja parima sisustusega jõusaal. Lisaks kvaliteetsele ja mitmekesisele masinapargile on meil treenerid, kes on teile nõu ja jõuga abiks.

Moodsas jõusaalis on kasutatud uusimat Matrix Magnum sarja tehnikat ja spetsiaalset lisavarustust, mis sobib ka tõstjatele ning teistele tippsportlastele või nõudlikule harrastajale. Põnevad on väga mitmekülgsesti kasutatavad lahtised nn. Half Rack professionaalsed kangipuurid koos spetsiaalsete tõstepõrandatega. Kogu vabade raskuste ala on kaetud kummikattega, et tagada mürasummutav ning ohutu treenimine. Vabade raskuste alal on veel hulgaliselt erinevaid pinke, ketastega laetavaid Matrix Magnum masinaid, hantleid, kange jms.

Plokkmasinate alal on olemas kõik peamised Matrix Versa & Aura seeria masinad ning nn. Cable Station'id, et oleks võimalik treenida efektiivselt ja mitmekülgselt kogu keha ka esmakordsel jõusaali külastajal. 

Kardioseadmete alal on valik väga lai. Olemas on 4 jooksulinti, 4 ellipsit, veloergomeetrid, siserattad, sõudeergomeetrid ning viimase aja kõige tõhusamaks kardioseadmeks tunnistatud ClimbMill trepp-trenažöör. ClimbMill trenažööriga on kalorite põletamine ja vastupidavuse treenimine eriti efektiivne.