Juhataja: +372 50 66 443 (E-R 9-17)

RÜHMATREENINGUD

KEHA & MEEL


POWER VINYASA YOGA -/ /- INTENSIIVNE -/ /-

Väga intensiivne ja tõhus treening, mida juhib hingamine ja sujuv liikumine ühest asendist teise. Asendid on jõulised, nõuavad koostööd kogu lihaskonnalt hingetõmbehetki võimaldamata. Harjutused treenivad lihaseid sügavuti, samas arendavad paindlikkust.

YIN YOGA VENITUSTUND
Yin venitus on vaikne ja lihtne praktika, mis ei pruugi alati olla kerge. Asendites püsitakse pikalt (3-5 minutit), keskmes sidekoe venitamine ja tugevdamine. Põhirõhk on venitamisel ja hingamisel, kohalolul antud hetkes.
Yin venitus parandab liigeste-kõõluste-sidekudede plastilisust, verevarustust ja toitainete jõudmist nimetatud piirkondadesse.

JÕUD

AQVA STRENGTH
Tegemist on lihasvastupidavustreeninguga, kus harjutuste sooritamiseks kasutatakse kange, kettaid ja hantleid. Treeningu jooksul saavad koormust kõik suuremad lihasgrupid. Tund on emotsionaalne, mitmekesine ja kaasahaarav - nii sooritad endalegi märkamatult palju korduseid ning saavutad kindla järjepidevuse korral aina paremaid tulemusi. Kava vahetub iga 2-3 kuu tagant ning igal kaval on oma alapealkiri. Suvi 2022 alapealkiri “Heat The Beat!”

JÕUSAALI RINGTREENING
Rühmatreening, kus pärast kerget soojendust jätkatakse lihasvastupidavuse treenimist jõusaaliseadmeid ja kange/hantleid kasutades.
Harjutused on saalis paigutatud "jaamadesse" - igas jaamas peatutakse 45 sekundit - 1 minut.
Ühes treeningus tehakse kõik ringis olevad harjutused läbi 2-3 korda ehk läbitakse vastav arv ringe.
Treening sobib nii meestele kui naistele

KÄED, KÕHT, TUHARAD
Sobib eelkõige neile, kes lisaks tavapärasele aeroobikale soovivad paar tundi nädalas keskenduda konkreetsete lihaste vormimisele. Erinevate jõuharjutustega treenitakse lihasvastupidavust, tugevdades tasakaalustatult kõiki lihasrühmi (küünar- ja õlavarrelihased, tuhar ning kõht koos seljaga). Sobib algajatele, edasijõudnutele kui ka kaalukamatele inimestele. Tund algab soojendusega, harjutuste sooritamisel jälgitakse õiget kehaasendit ja hingamist, samuti koormuse vastavust treenitusele. Vahenditena kasutatakse hantleid, kangi, oma keharaskust, et pakkuda lihastele erinevaid impulsse.

MyFitness ESITLEB: MyFit body
MyFitness treenerite poolt loodud kontseptsioon treening, kus erinevate lihastreeningu harjutustega antakse koormus kogu kehale. Kava vahetub 2-3 kuu tagant ja iga kava keskendub kindlale treeningvahendile, Treening algab soojendusega ja lõpeb lühikese venitusosaga. Tunni põhiosas keskendutakse vaid lihastreeningule ega sooritata sammukombinatsioone, treening on sobilik igal tasemel harrastajale ning kõik osalejad saavad treenida endale sobivas tempos ning sobiva intensiivsusega. Parimas vormis Sina ootab SIND!

STEP + MyFitness ESITLEB: MyFit abs
Treeningtund, kus tunni esimesel poolel kasutatakse spetsiaalset step-pinki. Pingi kõrgus ja seega harjutuse koormus on vajaduse järgi reguleeritav.

Erinevate sammukombinatsioonidega astutakse pingile ja maha, mis võimaldab anda osalejatele väga tugeva füüsilise koormuse. Treenib eriti hästi alakeha lihaseid. Sammukombinatsioonid on erineva raskusastmega, vastavalt sellele, kas tund on mõeldud algajatele või edasijõudnutele. Teine pool treeningust, MyFit abs on MyFitness treenerite poolt välja töötatud kontsepttreening. Tunni teises pooles keskendutakse 360-kraadi kerelihaste treeningule. Selle aja jooksul töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa.

Koormust saavad nii kõhu- kui ka seljalihased. Just nende lihasgruppide tugevus on vajalik kõikide keerukamate harjutuste õige tehnilise soorituse jaoks.

BOOTY+ABS

Treening algab kerge aeroobse soojendusega. Edasi töötatakse läbi peamised jala-tuhara ning kõhulihased, kaasates sealjuures ka teisi lihasgruppe. Tunnis kasutatakse oma keharaskusele lisaks hantleid, kettaid, kange ja kummituube. Treeningu käigus hoitakse pulsisagedus pigem madalal, suurendades sealjuures rasvapõletust ning lihasjõudu. Tund lõpeb kergete venitus-ning lõdvestusharjutustega.


CARDIO EHK VASTUPIDAVUS

CARDIO FIGHT

Cardio Fight on erinevatest võitluskunsti stiilidest kokku kombineeritud kontaktivaba rühmatreening. Trenn annab tugeva füüsilise koormuse kogu kehale, arendab tasakaalu, kiirust ja koordinatsiooni. Varasem enesekaitse treeningkogemus pole oluline - trenn sobib kõigile! Tule võitle ennast vormi!

HIIT
Intensiivne intervalltreening, mille soojendusosa suurendab kiiresti pulsisagedust ja aktiveerib lihaste närvisüsteemi treeninguks. Pärast soojendust algab põhitreeningu osa, mille käigus treenitakse täisvõimsusega 45-sekundiliste intervallidega.

STEP

Treeningtund, kus kasutatakse spetsiaalset step-pinki. Pingi kõrgus ja seega harjutuse koormus on vajaduse järgi reguleeritav.
Erinevate sammukombinat-sioonidega astutakse pingile ja maha, mis võimaldab anda osalejatele väga tugeva füüsilise koormuse. Treenib eriti hästi alakeha lihaseid. Sammukombinatsioonid on erineva raskusastmega, vastavalt sellele, kas tund on mõeldud algajatele või edasijõudnutele.

TANTSULINE

LATINOFIT

Positiivset meeleolu loov treening, kuhu on intervallmeetodil põimitud Ladina-Ameerika rütmid ja lihastöö harjutused. Selles tunnis õpid rütmi- ja kehatunnetust ning saad liikuda tõeliselt kaasahaaravate muusikapalade saatel. Lisaks töötatakse läbi kõik suuremad lihasgrupid, kasutades lisaks oma keharaskusele ka erinevaid treeningvahendeid.

SPINNING

AQVA SPIN
Kiiremaid ja aeglasemaid intervalle sisaldav siserattatreening, mis keskendub vastupidavuse arendamisele ning suurendab kalorite kulutust ja tõstab üleüldist töövõimet. Treener paneb kaasahaarava treeningu kokku mõnusatest muusikapaladest. Pingutus ja hea enesetunne üheskoos! Et spinnitund mööduks meeldivalt siis saabu trennisaali ca 10 min varem, võta kaasa treeningrätik ja veepudel! NB! Kui kasutad spetsiaalseid rattajalatseid, ära pane neid jalga enne kui treeningsaalis!

EASY SPIN
Treening on rahuliku ülesehitusega, kasutatakse siserattasõidu põhitehnikaid, s.o "sõidetakse" tasasel maal ja läbitakse mõõdukaid tõuse sadulas ja püsti. Kiirendusi ja spurte ei sooritata. Treening on sobilik nii siserattatreeningutega alustajatele kui ka kogemustega treenijatele. Et spinnitund mööduks meeldivalt siis saabu trennisaali ca 10 min varem, võta kaasa treeningrätik ja veepudel! NB! Kui kasutad spetsiaalseid rattajalatseid, ära pane neid jalga enne kui treeningsaalis!