Administraator : +372 50 66 443 (E-R 12-20)

RÜHMATREENINGUD

KEHA & MEEL

SELJA JOOGA

Seljajooga on joogatund, mis sobib seljavalude leevendamiseks ja selja tugevdamiseks. Selg tasakaalustab keha luude, liigeste, lihaste ja närvide tööd ning nende kehaosade tegevused omakorda mõjutavad meie keha asendit, liikumist ja üldist tervislikku seisukorda. Seljajooga on mõeldud kõigile, kes soovivad  parandada lülisamba liikuvust ning tugevdada oma seljalihaseid. Lisaks lülisambale venitame ka kõiki teisi lihasgruppe.Tund sobib kõigile olenemata east või kehalisest võimekusest.

VINYASA FLOW

On sobilik neile kellel seljataga stressirikas tööpäev kui ka neile kes soovivad, et kõik lihased saaksid koormust ning venitust. Joogal on positiivne mõju meie närvisüsteemile. Liikumine koos teadliku hingamisega toob meid keskmesse. Vinyasa Flow on dünaamiline joogastiil, kus liikumine ja hingamine on omavahel sünkroniseeritud.

POWER VINYASA YOGA -/ /- INTENSIIVNE -/ /-

Väga intensiivne ja tõhus treening, mida juhib hingamine ja sujuv liikumine ühest asendist teise. Asendid on jõulised, nõuavad koostööd kogu lihaskonnalt hingetõmbehetki võimaldamata. Harjutused treenivad lihaseid sügavuti, samas arendavad paindlikkust.

YIN YOGA VENITUSTUND

Yin venitus on vaikne ja lihtne praktika, mis ei pruugi alati olla kerge. Asendites püsitakse pikalt (3-5 minutit), keskmes sidekoe venitamine ja tugevdamine. Põhirõhk on venitamisel ja hingamisel, kohalolul antud hetkes.
Yin venitus parandab liigeste-kõõluste-sidekudede plastilisust, verevarustust ja toitainete jõudmist nimetatud piirkondadesse.


JÕUD

AQVA STRENGTH

Tegemist on lihasvastupidavustreeninguga, kus harjutuste sooritamiseks kasutatakse kange, kettaid ja hantleid. Treeningu jooksul saavad koormust kõik suuremad lihasgrupid. Tund on emotsionaalne, mitmekesine ja kaasahaarav - nii sooritad endalegi märkamatult palju korduseid ning saavutad kindla järjepidevuse korral aina paremaid tulemusi. Kava vahetub iga 2-3 kuu tagant ning igal kaval on oma alapealkiri. Kevad 2023/2024 alapealkiri "Stronger!"

JÕUSAALI RINGTREENING

Rühmatreening, kus pärast kerget soojendust jätkatakse lihasvastupidavuse treenimist jõusaaliseadmeid ja kange/hantleid kasutades.
Harjutused on saalis paigutatud "jaamadesse" - igas jaamas peatutakse 45 sekundit - 1 minut.
Ühes treeningus tehakse kõik ringis olevad harjutused läbi 2-3 korda ehk läbitakse vastav arv ringe.
Treening sobib nii meestele kui naistele

KÄED, KÕHT, TUHARAD

Sobib eelkõige neile, kes lisaks tavapärasele aeroobikale soovivad paar tundi nädalas keskenduda konkreetsete lihaste vormimisele. Erinevate jõuharjutustega treenitakse lihasvastupidavust, tugevdades tasakaalustatult kõiki lihasrühmi (küünar- ja õlavarrelihased, tuhar ning kõht koos seljaga). Sobib algajatele, edasijõudnutele kui ka kaalukamatele inimestele. Tund algab soojendusega, harjutuste sooritamisel jälgitakse õiget kehaasendit ja hingamist, samuti koormuse vastavust treenitusele. Vahenditena kasutatakse hantleid, kangi, oma keharaskust, et pakkuda lihastele erinevaid impulsse.

MyFitness ESITLEB: MyFit body

MyFitness treenerite poolt loodud kontseptsioon treening, kus erinevate lihastreeningu harjutustega antakse koormus kogu kehale. Kava vahetub 2-3 kuu tagant ja iga kava keskendub kindlale treeningvahendile, Treening algab soojendusega ja lõpeb lühikese venitusosaga. Tunni põhiosas keskendutakse vaid lihastreeningule ega sooritata sammukombinatsioone, treening on sobilik igal tasemel harrastajale ning kõik osalejad saavad treenida endale sobivas tempos ning sobiva intensiivsusega. Parimas vormis Sina ootab SIND!

STEP + MyFitness ESITLEB: MyFit abs

Treeningtund, kus tunni esimesel poolel kasutatakse spetsiaalset step-pinki. Pingi kõrgus ja seega harjutuse koormus on vajaduse järgi reguleeritav.

Erinevate sammukombinatsioonidega astutakse pingile ja maha, mis võimaldab anda osalejatele väga tugeva füüsilise koormuse. Treenib eriti hästi alakeha lihaseid. Sammukombinatsioonid on erineva raskusastmega, vastavalt sellele, kas tund on mõeldud algajatele või edasijõudnutele. Teine pool treeningust, MyFit abs on MyFitness treenerite poolt välja töötatud kontsepttreening. Tunni teises pooles keskendutakse 360-kraadi kerelihaste treeningule. Selle aja jooksul töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa.

Koormust saavad nii kõhu- kui ka seljalihased. Just nende lihasgruppide tugevus on vajalik kõikide keerukamate harjutuste õige tehnilise soorituse jaoks.

 

CARDIO EHK VASTUPIDAVUS

SKYJUMPING

Poweri-laks minibatuutidel tehtavast intensiivsest, lõbusast kardiotreeningust. Sobilik kõigile kuna saab koormust reguleerida enda tempo ja füüsilise vormi järgi. Säästab liigeseid, treenib efektiivselt vaagnapõhjalihaseid ja kogu südame-veresoonkonda. https://skyjumpingfitness.ee/

CARDIO FIGHT

Cardio Fight on erinevatest võitluskunsti stiilidest kokku kombineeritud kontaktivaba rühmatreening. Trenn annab tugeva füüsilise koormuse kogu kehale, arendab tasakaalu, kiirust ja koordinatsiooni. Varasem enesekaitse treeningkogemus pole oluline - trenn sobib kõigile! Tule võitle ennast vormi!

STEP

Treeningtund, kus kasutatakse spetsiaalset step-pinki. Pingi kõrgus ja seega harjutuse koormus on vajaduse järgi reguleeritav.
Erinevate sammukombinat-sioonidega astutakse pingile ja maha, mis võimaldab anda osalejatele väga tugeva füüsilise koormuse. Treenib eriti hästi alakeha lihaseid. Sammukombinatsioonid on erineva raskusastmega, vastavalt sellele, kas tund on mõeldud algajatele või edasijõudnutele.

 


SPINNING

FUN SPIN 45

Sobilik kõigile, kes hoolitsevd oma vaimse ja füüsilise tervise eest. Vahelduva ja kaasakiskuva muusika (ja koreograafia) saatel toimub korralik rasvapõletus. Arendatakse nii aeroobset kui jõuvastupidavust. Parim meditatsioon ongi Fun Spin, kus koormus, emotsioon ja ühine eesmärk pühivad viimsedki päevamured! Et spinnitund mööduks meeldivalt siis saabu trennisaali ca 10 min varem, võta kaasa treeningrätik ja veepudel! NB! Kui kasutad spetsiaalseid rattajalatseid, ära pane neid jalga enne kui treeningsaalis!

AQVA SPIN

Kiiremaid ja aeglasemaid intervalle sisaldav siserattatreening, mis keskendub vastupidavuse arendamisele ning suurendab kalorite kulutust ja tõstab üleüldist töövõimet. Treener paneb kaasahaarava treeningu kokku mõnusatest muusikapaladest. Pingutus ja hea enesetunne üheskoos! Et spinnitund mööduks meeldivalt siis saabu trennisaali ca 10 min varem, võta kaasa treeningrätik ja veepudel! NB! Kui kasutad spetsiaalseid rattajalatseid, ära pane neid jalga enne kui treeningsaalis!

EASY SPIN

Treening on rahuliku ülesehitusega, kasutatakse siserattasõidu põhitehnikaid, s.o "sõidetakse" tasasel maal ja läbitakse mõõdukaid tõuse sadulas ja püsti. Kiirendusi ja spurte ei sooritata. Treening on sobilik nii siserattatreeningutega alustajatele kui ka kogemustega treenijatele. Et spinnitund mööduks meeldivalt siis saabu trennisaali ca 10 min varem, võta kaasa treeningrätik ja veepudel! NB! Kui kasutad spetsiaalseid rattajalatseid, ära pane neid jalga enne kui treeningsaalis!