Juhataja: +372 50 66 443 (E-R 9-17)

Korduma kippuvad küsimused

Küsimused tennise kohta

Püsiaja võib broneerida erinevaks ajavahemikuks, aga me ei saa tulevaid püsibroneeringuid täna kinnitada. Kui soov on 1.10-30.04, siis ei saa me seda püsiaega täna garanteerida, vaid peame eelistama neid, kes soovivad püsiajaga alustada 1.09.

Selle aja kohta tuleks teha päring uuesti septembri teises pooles ja siis saaksime kinnitada alates 1.10 vaba väljaku olemasolul ja püsiaja saab lõpetada ennem 31.05, kuid see võtab ära eelise varem kinnitada sama püsiaeg järgmiseks hooajaks.

Kõikide aegade haldamine saab toimuma online broneerimissüsteemis, kus saab aega tühistada kuni 24 tundi ette. Tühistatud aja summa läheb broneerimissüsteemi tunnipanka, mida saate kasutada hooaja lõpuni, kuni 31.05, üksikbroneeringutena.

Raha ei jää järgmise kuu ettemaksuks.

Püsiaega ei ole võimalik kokku leppida üle nädala.

Püsiaeg on kindel aeg iganädalaselt.

Kliendil on ligipääs spordikeskusesse ka väljaspool püsiaega.

Arve tasub see inimene, kellele on broneering tehtud. Eraldi arve jagamist spordikeskuse poolt ei toimu.

Kui keegi tuleb koos Teiega, siis saab Teie kaardiga sisse, peate vaid koos tulema.

Mugavuse mõttes on võimalik ebakorrapärasele treeningpartnerile kaart tellida, et ei pea ukse taga sõpra ootama ja ta saab ise sisse tulla.

Püsiaja omanikule on kuni 3 nimelist lisakaarti hinnaga 1 EUR kaardi kohta. Ülejäänud lisakaardid maksavad 5 EUR kaardi kohta.

Valgustussüsteem annab märku kui Teie aeg on läbi. Kui otsustate edasi mängida siis saate 10 minuti jooksul jooksvat aega läbi broneerimissüsteemi aktiveerida. Kui mitte, siis lähevad tuled automaatselt kustu 5 minutit peale Teie aja lõppu.

Näide: Teie mänguaeg on kl. 11.00-12.00. Kl. 12.00 annab süsteem tuledega märku, et Teie aeg on läbi. Kui broneerimissüsteemist vaadates leiate, et kl. 12 on vaba aeg siis saate seda aktiveerida 10 minuti jooksul.

Ettemaksuarve saadetakse püsibroneeringu olemasolul kuu alguses.

Samuti on teil võimalik vabade väljakute olemasolul broneerida endale üksikaegasid. Selle eest saadame arve e-mailile järgmise kuu alguses.

Väljaspool püsiaega saab klient sisse samamoodi nagu püsiajalgi.

Treeningutes käivad lapsed saavad kaardid treeneri käest.

 Kui kliendikaart on aktiivne (käib ise treeningutel), siis pääseb uksest sisse ka teistel aegadel.

Saab sisse.

Turniiride ajal on välisuks lahti.

Küsimused fitnessi kohta

Hea klient!

Palume täita vorm https://aqvaspordikeskus.ee/spordikeskusega-liitumine/ ja kindlasti tutvuda liitumise info ja spordikeskuse hea tava reeglitega. Samuti leiate seal broneerimisreeglid.

Kliendikaart

Senised Aqva Spordikeskuse kliendikaardid kaotavad kehtivuse 1.09.2019.

Senised Aqva Spordikeskuse kasutajatunnus ja parool jäävad samaks. Saate läbi sama keskkonna rühmatreeningutesse registreerida.

Teeme Teile uue kaardi peale uuesti liitumist. Paketiga liitumisel on kliendikaart tasuta. 

Nimelise kliendikaardi kohalolust Aqva Spordikeskuses teavitatakse Teid e-kirja teel. Kliendikaardi kohaletoimetamine võtab aega 3-4 tööpäeva. 

 

Ühekordne pilet

Vajalik kliendikaardi olemasolu, mis maksab 5 EUR. Ühekordne külastus maksab 10 EUR. 

Kui soovite kliendikaarti vormistada siis andke sellest teada e-maili teel: info@aqvaspordikeskus.ee

Ühekordse külastuse kohta on vajalik teavitada meid eelnevalt ette, et saaksime aktiveerida Teie kliendikaardi soovitud ajaks.

Uue kuu alguses saadame e-mailile eelmise kuu käidud kordade eest arve. 

 

Lepingu pikkus, lõpetamine ja arved

Arved saadame e-kirja teel ja tasumine on sama kuu 10-ndaks kuupäevaks. Soovi korral on võimalik teha otsekorraldus. 

Pikaajalist kohustuslikku lepingut ei ole - kui soovite treeningpaketi katkestada, siis palume teavitada meid e-kirja teel ette eelneva kuu 15. kuupäevaks ning järgeva kuu kohta Teile arvet ei saadeta. 

Näiteks, kui saadate 15. mail e-kirja sooviga treeningpaketti tühistada, siis juuni eest me Teile enam arvet ei saada. Kui saadate 16. mail e-kirja sooviga treeningpaketti tühistada, siis juuli eest me Teile arvet enam ei saada.

Kui lõpetate treeningpaketi ja soovite tulevikus treeningutega jätkata siis taasliitumine on 20 EUR.

 

Aqva Spordikeskuse eesmärk on, et inimesed oleksid järjepidevad oma keha ja vaimu eest hoolitsemisel 🙂

 

SportID 

Andke meile teada info@aqvaspordikeskus.ee kaudu, et kasutate Sport ID-d ja meie teeme Teie ankeedile vastava märke juurde. Suusõnalised kokkulepped ei kehti.