Administraator : +372 50 66 443 (E-R 12-20)

Fitnessiga liitumise info ja tingimused

 

1. Üldinfo

1.1. Liikmekaart on ainuisikuline ning ei laiene kasutamiseks teistele isikutele. Rikkumise korra on keskusel õigus leping ühepoolselt lõpetada, konto blokeerida ning iga avastatud rikkumise eest nõuda liikmekaardi omanikult ühekordse sissepääsu hinnakirjajärgset tasu.

1.2. Liikme ja spordikeskuse vahel kirjalikku lepingut ei sõlmita.

1.3. Liitumisankeeti täites https://aqvaspordikeskus.ee/spordikeskusega-liitumine/ ei ole võimalik liituda, kui pole liitumistingimustele teinud "linnukest", mis annab kinnituse, et olete liitumistingimused läbi lugenud ja nendega nõustunud.

1.4. Arved saadetakse registreerimisvormil märgitud e-posti aadressil (v.a alla 18. aastased. Arve saadetakse registreerimisvormil märgitud eestkostja e-postile aadressil).

1.5. Aqva Spordikeskuse garderoobides on kasutusel tabaluku funktsiooniga kapid, mis tähendab, et tabalukk tuleb endal kaasa võtta. Tabaluku saate soetada endale meelepärasest kohast. Samuti on tabalukud müügil Aqva Spordikeskuse fuajees asuvas vending-masinas.

1.6. Soovitame tungivalt lukustada garderoobis kapp. Spordiklubi ei vastuta valveta jäetud asjade eest.

2. Rühmatreeningute broneerimistingimused

2.1. Rühmatreeningutesse saab end registreerida ainult kehtiva Aqva Spordikeskus liikmekaardi olemasolul (vajalik aktiveeritud fitness-pakett. Veendu aktiveeritud fitness-paketis aqva.moby.ee - > Minu tooted/lepingud).

2.2. Õiguse treeningus osalemiseks annab kinnitatud broneering, mida saab teha broneerimissüsteemi arvutist ehk Aqva Spordikeskuse fuajees asuvas infokioskis.

2.3. Treeningule saab kohaloleku kinnitada Aqva Spordikeskuse infokioskis 5 tundi enne treeningu algust.

2.4. Juhul, kui Te ei saa broneeritud treeningus osaleda, tuleb treening tühistada vähemalt 60 minutit enne treeningu algust interneti vahendusel. Telefoni või e-maili teel broneeringute tühistamist ei toimu.

2.5. Kõik broneeringud, mis ei ole 5 minutit enne treeningu algust kinnitatud, tühistab süsteem automaatselt. Hilinemise korral on võimalus treeningus osaleda vabade kohtade olemasolul. Sellisel juhul kuvab infokiosk esmalt süsteemi poolt tühistatud treeningu ning seejärel saate uuesti (vabade kohtade olemasolul) broneerida ja kinnitada oma treeningu.

2.6. Juba alanud treeningusse on võimalik end kinnitada 10 minutit peale treeningu algust (NB! Aqva Spordikeskus ei poolda hilinemist. Hilinemise korral suurem vigastuste risk).

2.7. Aqva Spordikeskusel on õigus sulgeda Teie broneerimissüsteem kaheks nädalaks peale kolmandat broneeritud tunni tühistamata jätmist. Suletud perioodil saate treeningpileti lunastada Aqva Spordikeskuse infokioskis kohapeal vabade kohtade olemasolul.

 

3. Täispakett, Päevapakett, Noortepakett

3.1. Paketid sisaldavad piiramatult kõiki  tunniplaanis pakutavaid rühmatreeninguid, jõusaali kasutust  E-P kell 06.00-00.00 (v.a Päevapakett - kuni kell 15.00) + omanimelist liikmekaarti.

3.2. Fikseeritud hinnaga  pakett on sobilik liikmele, kes soovib regulaarselt panustada oma tervisesse kasutades selleks ühe võimalusena Aqva Spordikeskuse poolt fitness-teenuseid.

3.3. Esmakordne liitumine on tasuta

3.4. Peale sooviavaldust liitumaks fitness paketiga läbi meie kodulehe, saadame Teie e-mailile automaatse e-maili, mis tuleb Teie poolt kinnitada.

3.5. Liikmekaardi saab kätte 1-4 tööpäeva jooksul, mille kohalolust teavitame Teid liitumisankeedil märgitud e-maili ja sms-i teel. Palun kontrollige ka oma e-maili reklaami ja rämpsposti/junk kausta.

3.6. Fitness paketiga saab liituda alates 14. eluaastast (liitumisvormi täites vajalik eestkostja andmed).

3.7. Fitness-pakett on tähtajatu. Vaata paketi lõpetamise tingimuse punkti 3.18.

3.8. Kuutasu arvestus 1-st kuupäevast kuu viimase kuupäevani.
Näide: kui liitute 8-ndal kuupäeval siis esimene kuumakse tuleb täishinnast väiksem.

3.9. Iga kuu (mitte varem kui 3-ndal kuupäeval) alguses saadetakse automaatselt Teie e-maili peale arve sama kuu eest.
Näide: jaanuari alguses saadetakse jaanuari kuu arve.

3.10. NB! Ülekannet tehes sisestage alati personaalne viitenumber selleks ettenähtud lahtrisse. Vastasel juhul makset ei edastata.

3.11. Arve tasumise tähtaeg on 10 päeva.

3.12. Arve mittemaksmisel treeningutele sissepääs piiratakse. Kaart avatakse hiljemalt 24h peale makse sooritamist ning taastub Teie sissepääs Aqva Spordikeskusesse. Raamatupidamise info aqva.moby.ee - > Minu profiil

3.13. Igakuine fikseeritud hinnaga paketitasu maksmine on kohustuslik, olenemata sellest, kas liige spordiklubi faktiliselt külastab või mitte. 

3.14. Väljastatud arveid ei tühistata.

3.15. Spordiklubil on õigus lõpetada liikme pakett ühepoolselt peale 2 (kahe) väljastatud arve mittelaekumist. Väljastatud arved tuleb tasuda. Taasliitumisel kehtib taasliitumistasu. 

3.16. Liige saab lõpetada oma fitness-paketi ka peale ühte kuud liikmeks olemist (vaata paketi lõpetamise tingimuse punkti 3.18. Puudub kohustus olla spordiklubi liige 12 kuud, mis on levinud enamikes spordiklubides.

3.17. Maksepuhkust ei ole. Liige saab puhata nii pikalt kui soovib (4 kuud, 7 kuud jne).

3.18. Paketi lõpetamine. PLANEERI VARAKULT: fitness paketti (järgmise kuu) saab tasuta lõpetada kuni 15. kuupäevani e-maili teel info@aqvaspordikeskus.ee. Telefoni teel paketi lõpetamist ei toimu
Näide: kui saadate enne 15. oktoobrit (k.a) e-kirja sooviga treeningpakett lõpetada, siis novembri eest süsteem Teile arvet enam ei saada. Kui saadate peale 16. oktoobrit (k.a) e-kirja sooviga treeningpakett  lõpetada, siis detsembri eest süsteem Teile enam arvet ei saada.

3.19. Taasliitumine 20€ (kehtib ainult pakettide korral: Täispakett, Päevapakett, Noortepakett [ 14.-20.a. k.a ]. Ühe Korra Pääsme hinnakirjajärgse sissepääsupaketi või perioodikaardi tellimisel kaardi aktiveerimine tasuta).

3.20. Taasliituda saate Teile sobival ajal saates e-kirja info@aqvaspordikeskus.ee. Omades Aqva Spordikeskuse endanimelist kaarti siis peale meie kinnituskirja ja smsi on Teie nimeline kaart taas aktiveeritud.

3.21. Kaardi kaotamisel uue kaardi tellimine 5€. Selleks saata e-kiri: info@aqvaspordikeskus.ee

3.22. Paketi muutmistasu 10€ (k.a. Fitness, Ühe Korra Pääsmele minek). Perioodikaardi tellimisel muutmistasu ei rakendu.
Näide: kui Teil on tellitud Täispakett, mille soovite tühistada, kuid soovite jätkata ühekordsete külastustega vabalt valitud ajal, siis sellele rakendub paketimuutmistasu.

3.23. Paketi muudatus rakendub uue kuu esimesest kuupäevast. Paketi muutmist saab vormistada sama kuu viimasel kuupäeval e-maili teel info@aqvaspordikeskus.ee. Telefoni teel paketi muutmist ei vormistata.
Näide: kui saadate 31. oktoobril (k.a) e-kirja sooviga Täispakett vahetada Fitness, Ühe Korra Pääsme vastu siis alates 1. november kehtib Teile Fitness, Ühe Korra Pääsme hinnakirjajärgne sissepääsupakett. Kui saadate 1. novembril e-kirja sooviga Täispakett vahetada Fitness, Ühe Korra Pääsme vastu siis alates 1. detsember kehtib Teile Fitness, Ühe Korra Pääsme hinnakirjajärgne sissepääsupakett.

 

4. Ühe Korra Pääsme hinnakirjajärgne sissepääsupakett

4.1. Sobilik kõigile, kes soovib spordiklubi külastada harvem.

4.2. Peale sooviavaldust liitumaks fitness paketiga läbi meie kodulehe, saadame Teie e-mailile automaatse e-maili, mis tuleb Teie poolt kinnitada.

4.3. Liikmekaardi saab kätte 1-4 tööpäeva jooksul, mille kohalolust teavitame Teid liitumisankeedil märgitud e-maili ja sms-i teel. Palun kontrollige ka oma e-maili reklaami ja rämpsposti/junk kausta.

4.4. Omanimelise liikmekaardi ühekordne tasu on 5€.

4.5. Fitness paketiga saab liituda alates 14. eluaastast (liitumisvormi täites vajalik eestkostja andmed).

4.6. Ühe Korra Pääsme hinnaks 12€ / kord.

4.7. Ühe Korra Pääse kehtib 3 tundi.
Näide: kui soovite minna jõusaali ja avastate tunni aja pärast, et soovite ka rühmatrennist osa võtta, siis see on 12€ sees. Teil tuleb infokioskis kinnitada end valitud rühmatrenni, mis tagab Teile koha treeningul (vabade kohtade olemasolul. Vaadake ka Rühmatreeningute broneerimistingimused).

4.8. Arve saadetakse järgmise kuu alguses (mitte varem kui 3-ndal kuupäeval) eelmise kuu käidud kordade eest.
Näide: kui käite novembrikuus 2x siis detsembrikuus saadetakse Teile arve 24€. Kui käite 0 korda siis arvet Teile ei saadeta.

4.9. Arve tasumise tähtaeg on 10 päeva.

4.10. NB! Ülekannet tehes sisestage alati personaalne viitenumber selleks ettenähtud lahtrisse. Vastasel juhul makset ei edastata.

4.11. Arve mittemaksmisel treeningutele sissepääs piiratakse. Kaart avatakse hiljemalt 24h peale makse sooritamist ning taastub Teie sissepääs Aqva Spordikeskusesse. Raamatupidamise info aqva.moby.ee - > Minu profiil

4.12. Kaardi kaotamisel uue kaardi tellimine 5€. Selleks saata e-kiri: info@aqvaspordikeskus.ee

4.13. Paketi muutmistasu 10€. Perioodikaardi tellimisel muutmistasu ei rakendu.
Näide: kui Teil on tellitud Ühe Korra Pääsme hinnakirjajärgne sissepääsupakett, kuid soovite jätkata ühega kolmest pakutavast paketist  - Täispakett, Päevapakett, Noortepakett - siis sellele rakendub paketi muutmise tasu. Perioodikaardi aktiveerimine tasuta.

4.14. Paketi muudatus rakendub uue kuu esimesest kuupäevast.
Näide: kui saadate 31. oktoobril (k.a) e-kirja sooviga Fitness, Ühe Korra Pääsme hinnakirjajärgne sissepääsupakett vahetada Fitness, Täispakett vastu siis alates 1. november kehtib Teile Fitness, Täispakett. Kui saadate 1. novembril e-kirja sooviga Fitness, Ühe Korra Pääsme hinnakirjajärgne sissepääsupakett vahetada Fitness, Täispakett vastu siis alates 1. detsember kehtib Teile Fitness, Täispakett.

4.15. Liikmekaart sisaldab Aqva Spordikeskuse kõiki rühmatreeninguid ja jõusaali kasutust iga päev kell 06.00-00-00.

 

5. Perioodikaardid ehk 30, 90, 180 päeva kaart

5.1. Perioodikaart sisaldab piiramatult kõiki tunniplaanis pakutavaid rühmatreeninguid ja jõusaali kasutust E-P kell 06.00-00.00 + omanimelist liikmekaarti.
Näide: Fitness, 30 päeva kaart. Kehtivus: 01. oktoober - 30. oktoober k.a

5.2. Perioodikaart on sobilik liikmele, kes ei soovi igakuiselt end spordiklubiga siduda.

5.3. Peale sooviavaldust läbi meie kodulehe, saadame Teie e-mailile automaatse e-maili, mis tuleb Teie poolt kinnitada.

5.4. Liikmekaardi saab kätte 1-4 tööpäeva jooksul, mille kohalolust teavitame Teid liitumisankeedil märgitud e-maili ja sms-i teel. Palun kontrollige ka oma e-maili reklaami ja rämpsposti/junk kausta.

5.5. Perioodikaarti saab taotleda alates 14. eluaastast (liitumisvormi täites vajalik eestkostja andmed).

5.6. Kaardi kaotamisel uue kaardi tellimine 5€. Selleks saata e-kiri: info@aqvaspordikeskus.ee

5.7. Omanimelist liikmekaarti omades piisab uue perioodikaardi tellimiseks saata e-mail vastava sooviga info@aqvaspordikeskus.ee

5.8. Liikmele, kelle järgmine perioodikaart algab eelmise perioodikaardi järgsel päeval lisame omalt poolt kingitusena 5 lisapäeva. NB! Etteteavitusaeg 3 päeva.
Näide: kui Teie perioodikaart lõpeb 25.märtsil ja Teie uue perioodikaardi soov on alates 26.märtsist siis lisame omalt poolt Teile kingitusena 5 lisapäeva. Nt. 30 päeva kaardi asemel saate 35 päeva. Etteteavitusaeg hiljemalt 3 päeva (nt. 26. märtsi algus sooviga saata e-kiri hiljemalt 23. märtsi kuupäevaga).

5.9. Arve tasumise tähtaeg on 10 päeva.

5.10. NB! Ülekannet tehes sisestage alati personaalne viitenumber selleks ettenähtud lahtrisse. Vastasel juhul makset ei edastata.

5.11. Arve mittemaksmisel treeningutele sissepääs piiratakse. Kaart avatakse hiljemalt 24h peale makse sooritamist ning taastub Teie sissepääs Aqva Spordikeskusesse.

5.12. Väljastatud arveid ei tühistata.

5.13. Perioodikaart kehtib kindlal ajaperioodil ning siia ei rakendu taasliitumistasu, paketi-muutmistasu, igakuist automaatset kuutasu.